דף הבית‏ > ‏

קהילת שניר למען החיילים

25.7.14
בוקר טוב לכולם!
היום (שישי) אחה"צ אנחנו שולחים חבילות לחיילי המילואים שיושבים במוצב זעורה, כ-70 חיילים שגויסו בצו 8 ועד היום לא קיבלו התייחסות.. הם ישמחו לעוגות, מאפים וכל פינוק אחר לשבת. אפשר להשאיר בגן דולב או להיות בקשר עם מיכל להב או עדי גולן ג׳רסי.

ביום ראשון ושני בבוקר יוצאים משלוחים לחיילים לוחמים בעזה - עדיין אפשר להביא: תחתונים , גרביים, גופיות, אלתוש וסיגריות. כמו כן אנחנו שולחים אוכל מבושל ללוחמים (שאוכלים כבר שלושה שבועות רק מנות קרב!) מי שמוכן להתגייס למשימה מוזמן להכין שניצלים, קציצות, תפוחי אדמה ודברים עמידים נוספים... האוכל יגיע לחיילים ביחידות ספציפיות איתם אנחנו בקשר.

לפרטים נוספים: 
מיכל להב 050-5713812
עדי גולן ג'רסי 052-8796953

תודה לכולם על ההתגייסות וההתנדבות, אין לכם מושג כמה שזה מחזק את החיילים!
שבת שלום וסופ"ש שקט לכולנו..

20.7.14
תושבי שניר היקרים,
בנות קבוצת מאמאנט שניר נערכות להעביר אוכל וחבילות לחיילים בצפון ובדרום ומזמינות את כל קהילת שניר להתגייס ולקחת חלק.
ניתן לתרום בכמה דרכים:

* חלוקת אוכל וכיבוד לחיילים על גבול הצפון – בשיתוף קבוצת מאמאנט תל-חי קרית שמונה, אשר מארגנות משלוח לחיילים על גבול הצפון ביום רביעי אחה"צ. מוזמנים להכין ולהביא עוגות ועוגיות, אוכל, ממתקים וחטיפים, ציורים ואיחולים וכל מה שיכול לשמח לבב חייל. את הדברים יש להביא לעדי גולן ג'רסי החל מיום שלישי אחה"צ ועד יום רביעי בבוקר. בתאום, בטלפון: 052-8796953.

* חבילות לחיילים בדרום – יש לנו אפשרות להעביר חבילות לחיילים משניר המשרתים בדרום. הורים לחיילים המשרתים בדרום מוזמנים למסור את פרטיהם ומיקומם לדפנה אזרן בטלפון 054-794415.
** אין צורך לארוז את החבילות, ניתן להביא בתפזורת ואנחנו נארוז לחבילות. נמסר לנו כי המוצרים המבוקשים ביותר בקרב החיילים הם: מגבונים לחים, מוצרי הגיינה: סבון, מברשות ומשחות שיניים, הלבשה תחתונה: גרביים, גופיות (טי שרט), תחתונים בצבע אפור או חקי ומארזי מזון סגורים. כמו כן ניתן לשלוח: כלי גילוח וצחצוח, נוזל לכביסה ביד, בטריות שונות למכשירים, סוללות גיבוי, פיצוחים וממתקים, מכתבי תמיכה ועידוד, עוגיות ועוגות (עדיף לא דברי שוקולד שלא יימס בחום), משחות לשפשפות, וכל אשר עולה על דעתכם.
את המוצרים יש להביא לגן דולב עד יום שלישי בשעה 16:00

* לפרטים נוספים: 
מיכל להב 050-5713812
דפנה אזרן 054-794415
עדי גולן ג'רסי 052-8796953

נשמח מאוד להענות והתגייסות מקהילת שניר, למען חיילינו שבחזית. 
תודה רבה