דף הבית‏ > ‏

מכתב ממנהלת החינוך 5.7.12

5/7/2012

משולחן החינוך:

שלום לכולכם! הורים, צוותים וחברי קהילה.

אנחנו בתחילתה של תקופה חמה ואינטנסיבית, שלושת הקייטנות החלו וכל תלמידי שניר יצאו לחופש גדול. את הקייטנה בדולב מנהלת רותי, ואיתה הצוות הקבוע בתגבור של שתי נשות חינוך מקסימות: אתי איפרגן מק"ש ורוני מועלם משניר. את הקייטנה בסלע מנהלת טל שריר, ואיתה שחק ואורי המשובחים הקבועים של סלע. את הקייטנה בירדן מנהלת כלנית מלילי, ואיתה נועה המדריכה החדשה וצוות המד"צים המובחר. אני מאחלת מכל ליבי לכל אלה קיץ מהנה ובטוח!!!

נערינו היקרים מכיתה ז' ועד יב' עסוקים בשינה מרובה, בעבודה מאומצת כדי לטוס/לטייל/לחסוך, בפעילויות מגניבות ומגבשות שמכינות להם המדריכות מלי ואורטל, ולעיתים גם בהסתובבויות... אני מאחלת לנערים לבחור בדרכים טובות, ולמצות את הזמן החופשי בצורה נעימה ומספקת.

בשמחה רבה אעדכן שהשבוע קיבלנו סמל גן, וגננת חדשה לגן הצעיר החדש שלנו! בספטמבר 2012, נפצל את גן דולב בשל מספר הילדים הרב. בגן דולב יישארו בני ה- 4 עד 6, ככל הנראה עם כנרת, רותי וסיוון. ובגן הצעיר (שאת שמו נבחר השבוע) יישארו בני ה- 3 ככל הנראה עם הגננת החדשה – טל כרמי ועם יפה פרץ (המטפלת מאגוז) שתהיה הסייעת הקבועה. הגן הצעיר יהיה בצד הדרומי של אגוז, לגבי השיפוץ האמור תתקבל הודעה בהמשך.

אגוז היקר שלנו יצטמצם לשני האגפים הצפוניים, מכיוון שמצטמצמים מספרי הילדים. זהבה תמשיך לנהל את אגוז ולעבוד כגננת של השנתון הבוגר (2010) יחד עם דליה כגן. דליה גביש תעבוד כמטפלת של השנתון האמצעי (2011), ואביבה תעבוד כמטפלת של התינוקות (2012) – כמובן שהצוות כולו יעבוד בשיתוף פעולה בין הקבוצות, ומי יתן וימשיכו לשרור שם האהבה והיופי.

שיפי, ענת ורונית ימשיכו להיות המחליפות הקבועות של הצוותים.

לקראת פתיחת הגן הצעיר נזדקק לעזרה מרובה בגיוס ציוד, ניקיון, ארגון והובלות. אנא צרו קשר עם זהבה בכל הקשור לעזרה מסוג זה. אנו בתקווה לפתוח את הגן ביום ראשון ה- 26/8/12, כשהגן מוכן ומזומן לקליטת הילדים המתוקים (בעצם אותם הילדים שנמצאים שם כיום והיו אמורים לעלות לדולב), באווירה של התחדשות וגדילה. הגן נפתח לשנתיים בשל כמות הילדים הגדולה בגילאי 3-6.

במקביל לכל זה, אנו מתחילים להיערך לשנה הבאה, חוזים והרשמות. אנו עוסקים גם במציאת פתרונות להתנהגויות לא הולמות מצד ילדינו בקהילה. וכמו תמיד אני משתדלת מאוד להיות כתובת מקצועית וזמינה לכל הצוותים היקרים שלי J וכמובן גם להורים.

רוצה לנצל את ההזדמנות הזו ולומר לכל הצוותים: זהבה, יפה, אביבה, דליה, דליה, רונית, כנרת, גליה, עינת, רותי, סיוון, שיפי, ענת, אתי, רוני, טל, שחק, אורי, כלנית, יואב, נועה, חן, אילן, אדם, מלי, אורן, אורטל  ואם העזתי לשכוח מישהו – תודה גדולה! על כל מה שעשיתם ותעשו... אתם מדהימים ואני מעריכה כל כך את כל ההשקעה שלכם, כדי שהמערכת שלנו תהיה כזו איכותית – והיא איכותית!!!

 

קיץ נעים נעים...

ליטל